Akce

Pozvánky na blížící se akce.

The 18th Beijing Essen Welding & Cutting Fair

Ve dnech 18. až 21. června 2013 se konala výstava v 18th Beijing Essen Welding & Cutting Fair v Shangaii specializovaná na svářecí a dělící technologie.

Na výstavě bylo možno vidět mimo jiné i elektronovou svářečku MEBW-60:

Tagy:

Konference Metal 2012 - 21. ročník mezinárodní konference metalurgie a materiálů

Metal2012

21. mezinárodní metalurgická a materiálová konference je tradičním setkáním metalurgů, materiálových odborníků, inženýrů, manažerů a dalších pracovníků. Konference je rozdělěna na plenární sekci, 6 symposií, posterovou sekce, workshopy, prezentace firem a doprovodný program. Konference je jedinečnou příležitostí k získání informací o nejnovějších poznatcích, můžete si vyměnit zkušenosti a názory s odborníky z řady zemí Evropy, Ameriky a Asie a navázat s nimi kontakty. 21. ročník konference pořádá společnost TANGER, spol. s r.o. za odborné spolupráce s VŠB-TU Ostrava, ČSNMT a ASM Czech Chapter.

Tagy:

Konference EBT2012 ve Varně

EBT2012

V tomto roce proběhne desátá výroční konference zaměřená na technologie elektronového svazku EBT2012 ve Varně v Bulharsku.

Konference se koná každé tři roky a spojuje odborníky z fyziky, chemie, materiálových věd a elektrotechniky z univerzit, výzkumných ústavů a průmysly, kteří se zabývají studiem a aplikacemi technologií a technik využívajícími elektronový svazek.

Akce, výstavy, konference

Níže uvedené články přináší informace o nejrůznějších veřejných akcích, na kterých jsme se my (případně naše zařízení) objevili.

Tagy:

Dny otevřených dveří 2010

Logo Dne otevřených dveří 2010

Dny otevřených dveří (exkurze + přednášky) budou v Ústavu přístrojové techniky probíhat ve čtvrtek 4. listopadu 2010 od 9.00 do 17.45 hodin (předpokládaný konec cca v 19.15 hod) a v pátek 5. listopadu 2010 od 9.00 do 15.00 hodin (předpokládaný konec cca v 16.30 hod).

V uvedených časech budou probíhat 90-ti minutové exkurze skupin 8–12 osob, které návštěvníky provedou šesti laboratořemi. Začátky jednotlivých exkurzí jsou uvedeny v rozpisu, kde si můžete návštěvu rezervovat. Organizované skupiny prosíme, aby si s předstihem rezervovaly termín.

Syndikovat obsah